Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 54m2 od Karpos povolno

54 EUR

Shitet nga: gligor 10 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na partizanska do simpo Karpos1, pogoden i za deloven prostor
Leaflet
Në fillim