Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 56m2 vo naselba Karpos 3

52 000 EUR

Shitet nga: Suzana Daskalova 03 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot e dvosoben, so terasa i podrum (kula sproti Voena bolnica) na peti kat, so parno greenje.
Suzana Daskalova
070338724
Leaflet
Në fillim