Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 58m2 vo Karpos 3

47 000 EUR

Shitet nga: Xxxx 27 Pri 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan na Karposovo Vostanie vo Karpos 3 karsi Filip 2.Stanot ima 51m2 vnatresna povrsina I 7m2 terasa plus podrum. Vnatresnata povrsina se sostoi od hodnik, Toalet, dnevna, spalna, kujna plus trpezarija. Terasata E 7m2 I E otvorena . Kompletno renoviran nekoristen toalet. Stanot E renoviran I spremen za vseluvanje. Moze da se vidi vo sekoe vreme.Stanot E na treti kat, kraen stan na kjosh vo ruskite zgradi so ploca plus pokriv sto znaci deka nema galama od komsii nad stanot ili do nego. Nee potkrovje! Blisku do Citymoll, Leptokarija, Voena bolnica, shkoli. Najmirniot del vo Karpos. Vredi da se pogledne. Tel
075307220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione