Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 60m2 vo Karpos

51 000 EUR

Shitet nga: imer 18 Pri 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
prodavam 3 soben stan vo karpos 1
3 kat ,lift, parno, klima resoboviran skoro
Leaflet
Në fillim