Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 63m2 vo Kisela Voda na 2ri kat

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Идеал хаус 12 Dhj 14:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан од 63м2 во Кисела Вода на 2ри кат. Има лифт и парно греење ориентиран на Југ и Север. Станот е делумно реновиран со 2 соби, кујна, трпезарија, шпајз, купатило и две тераси
Цена:52.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Në fillim