Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 65m2 vo Kozle

950 EUR

Shitet nga: Vladimir 09 Maj 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан, со одличен распоред во населба Козле, во близина на Министерство за Економија, спроти Млечен ресторан.
- 65 м2
- 2 собен ( идеален распоред)
- тераса
- бања
- ходник, шпајз
-на приземје
- ориентација југоисток (чист поглед кон Водно)
- подрум
- градско парно
- имотен лист

* можност за изведба на 3та спална

* зграда со сопствен паркинг

- во непосредна близина има: средно и основно училиште, градинка, парк и шеталиште, супермаркет (Веро Тафталиџе), парк за домашни миленичиња ...

цена: 950 евра * м2
- цената е фиксна

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата
Vladimir
070234654
Në fillim