Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 66m2 vo Karpos

0 MKD

Shitet nga: Ogne 17 Shk 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
itno prodavam kompletno renoviran i opremen stan so sovremen namestaj
-podrum 6m2
-greenje na struja /ima termo pecka/
-5 prostorii
-led svetilki / visoka ekonomicnost-mala potrosuvacka na struja
-nov led tv
-internet -telefonija-kabelska/ima instalacia priklucete se na operator po vas izbor/
- vtori kat -juzno izlozenie -pogled kon Vodno
-posiroko centralno gradsko podracje nas.Taftalige 1 vo neposredna blizina na Mlecen restoran
- cena 51000 evra /mozen e sekakov vid dogovor / kapar - obavezen/
-dokumenti : kupoprodazen dogovor /original/ imoten list /original/
-danokot na promet go plaka kupecot /ili po dogovor/
-mesecni trosoci za komunalii /priblizno/ -struja /zimski period okolu 2000den/ leten period okolu 800den
voda pausal od 8m3/ okolu 500den
cistcka za vlez 100den mesecno
-kupoprdazniot dogvor ke go pravi notar,advokat ili agencija za nedviznosti


KONTAKT TEL: 076818804
KONTAKT E-MAIL :rockimountain7@gmail.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione