Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 89m2 vo Karpos 4

Shitet nga: angele 08 Gush 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
She prodava Stan vo karpos 4 name sama parizanska karsi antiko na prvi sprat 89m2.cena po dogovor
Kontakt tel 077/555-660
Leaflet
Në fillim