Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 97m2 vo Karpos

950 EUR

Shitet nga: Visar 13 Gush 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Балкон 2 ,Лифт ,2 спални соби ,2 банја ,Кујна Дуплекс ,све е наместано .имотен лист .
Leaflet
Në fillim