Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan sproti Masinski fakultet

230 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 13 Qer 14:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava stan sproti Masinski fakultet od 200 m2 vo karabina na 9 kat.
Stanot e deliv na dva stana .

Cenata e 1150 evra za m2.

Telefon za kontakt: 078-443-510
078-343-707
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo Novo Lisice 56 000 EUR
Stan vo Centar 95 700 EUR
Stan vo Kapistec 60 000 EUR
Se izdava stan vo Kisela Voda Rampa 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione