Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO KARPOS 3 80m2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA

94 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: House Imperial - Агенција за недвижности 17 Dhj 15:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403328, 078403325
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Се продава стан во Карпош 3 кај Сити Мол 80м2 со тераса на 1/9 кат со лифт и парно,има 2 спални соби.Новоградба
Шифра 20708

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1

House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403328, 078403325
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
STAN VO AVTOKOMANDA 59m2 SO 1 SPALNA NOVOGRADBA 50 000 ЕУР
STAN NA VODNO 85m2 so 2 SPALNI RENOVIRAN NAMSTEN 81 000 ЕУР
STANOVI VO K VODA OD 60m2 66m2 69m2 64m2 NOVI 60 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 VO ANTIKO 95M2 SO 3 SPALNI 90 000 ЕУР
Në fillim