Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo karpos 4 itno

50 000 EUR

Shitet nga: Ana 06 Korr 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Prodavam stan vo karpos 4 vo blizina na sity mall itno poradi zaminuvanje vo stranstvo. Vo ruska zgrada na 4 ti kat od 4 .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione