Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Karpos 4

0 MKD

Shitet nga: Mane 13 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na Partizanska vo Karpos 4 do t.c Antiko..Stanot e na 2-ri kat,so lift i sopstven parking..Stanot e kompletno renoviran.Nova el.instalacija so novo osvetluvanje i nova el.galanterija.Kompletno novi wc i kupatilo so nova vodovodna instalacija i protocen bojler,novi vnatresni vrati,nov pod,nova blindor vlezna vrata,nov mebel,nova kujna so novi aparati,kompletno nova bela tehnika,gradsko parno
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione