Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Karpos

60 000 EUR

Shitet nga: Valentina 07 Jan 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
prodavam trosoben stan so dva balkona,dve spalni,dnevna tri pomosni prostorii,dve kupatila,podrum,kujna,trpezarija stanot ima odlicen raspored
Valentina
078 544 011
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione