Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO KOZLE DO MAKEDONSKA KUKA

59 000 EUR

Shitet nga: KOCEVSKA VIOLETA БАЖЕ 29 Maj 04:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
СЕ ПРОДАВА СТАН 69 м2 со две големи тераси на трети спрат одма до кафаната Македонска Куќа.
KOCEVSKA VIOLETA БАЖЕ
071210024
Leaflet
Në fillim