Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kozle

91 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 10 Jan 12:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Garsonjera od 30m2 vo Kisela Voda 960 ЕУР
Stan vo Taftalidje 48 000 ЕУР
Kuka vo naselba Lisice 170 000 ЕУР
Se izdava stan vo Debar Maalo 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Се продава стан во козле 92 м2 на втор кат, веднаш вселив, јужна ориентација, со два балкона, два тоалета, пространа дневна соба со кујна. Во цената е вклучено и 16м2 гаража.
телефон: 078/403-704, 078/443-510
цена:91.500 евра
amari@mail.com
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Stan od 48m2 vo Przino 45 600 ЕУР
Kuka vo Dracevo 85 000 ЕУР
Se Podaruva pre ubavo malo mashko kucence 0 МКД
Stan vo Debar Maalo 90 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione