Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kozle

Shitet nga: Cvetko 29 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Станот е 2 собен и се наоѓа на ул Поп Јорданов 72/42 во Козле
Në fillim