Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO NOVA ZGRADA 85m2 TAFTALIDZE 2

102 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 17 Dhj 09:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
TROSOBEN STAN POZADI RAMSTOR KAJ MVR 400 ЕУР
PREKRASEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 1 230 ЕУР
STAN SO PREKRASEN POGLED 43 500 ЕУР
DVOSOBEN 55m2 STAN VO CENTAR,KLINICKI CENTAR 65 000 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
* ШИФРА 4141
Импулс агенција за недвижности продава нов четирисобен стан со нов мебел во нова зграда во Карпош, Тафталиџе 2, во близина на СД Гоце Делчев.

- 85м2, 4 соби (дневна, 3 спални)
- бања + тоалет + тераса
- 2-ри кат со лифт
- Во цената влегува гаража
- Ориентација: југ, исток, запад

- цена 102,000 евра

☎️ Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Visit our store page
Dimitrie Cupovski 10/12 Show on the map
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Se izdava trosoben stan  98m2 Taftalidze City Mall 450 ЕУР
POVEKENAMENSKI PLAC VO KERAMIDNICA,OSTR 200 ЕУР
Se izdava dvosoben stan od 50m2 vo Kisela Voda 230 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR DEBAR MAALO 1 250 ЕУР
Në fillim