Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Taftalidze

1 099 EUR

Shitet nga: Jumni 05 Sht 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Seprodava stan vo taftalixhe alumina6 mnogu ubava lokacija na ftori sprat 58m2 moze zamena za stan vo tetovo ili nekoj mala kola stanot ima dnevna so kuina i golema spalno plus balkon za poveqe inf 075886698
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione