Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI VO KOZLE NOVOGRADBA

47 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 19 Qer 14:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
LOKAL 20m2 VO KOZLE 21 000 ЕУР
LUKSUZEN 3-SOBEN STAN VO NOVO LISICE 77 800 ЕУР
Stanovi od 102m2 so 3 splani sobi 0 МКД
Moderen stan vo strog Centar 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodavaa stanovi od 43m2, 50m2, 67m2, 63m2, Novogradba so cena vo pretprodazba od 1100evra/m2, so lift i vrven kavalitet vo izrabotka.
Evidenten broj 31452
Lice za kontatk Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Garsonjera kaj Dramski eftino 180 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN NA KALE 190 ЕУР
Ubav trosoben stan vo Kozle 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione