Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo Taftalidze

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 24 Sht 17:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodavaat stanovi vo Taftalidje od
66 m2 na 6kat
71 m2 na 3kat
84 m2 na 5kat
Stanovite se vselivi vo januari 2019 godina.Cenata iznesuva 1050 evra za m2.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Se izdava garsonjera na Masinski 300 EUR
Stan na Masinski 67 000 EUR
Stan vo Aerodrom 72 000 EUR
Dukani vo Debar Maalo 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione