Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Super luksuzen stan od 93m2

104 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Home International 05 Sht 07:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na odlicna lokacija, Taftalidje 1.Stanot e na 8 kat od 9.Se prodava kompletno namesten,
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070323154
Home International
070323154
Home International
STAN OD 80m2 VO AERODROM 830 EUR
Stanovi vo gradba na Ulica Praska -
Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar 250 EUR
Stan od 65m2 vo Kapistec 1 150 EUR
Në fillim