Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben 75m2 stan vo Karpos 4 vo ponova zgrada

70 425 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 25 Dhj 11:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV DVOSOBEN 50M2 STAN VO AERODROM 1 050 ЕУР
RENOVIRAN 81m2 STAN VO KARPOS 2 76 950 ЕУР
NOV DVOSOBEN 41M2 STAN VO KISELA VODA 950 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN 52M2 VO KARPOS 4 43 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava odlicen trosoben stan vo Karpos 4 so povrsina od 75m2.
Stanot e na 2ri kat od 6 so lift.
Ima hodnik,dnevna kujna trpezarija,dve spalni sobi,banja i terasa.
Se prodava so vgradena kujna.
Pozicioniran e jugosever.
sifra 1300
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOVA 22m2 GARSONJERA VO AERODROM 26 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA NOC 3 SOBEN 77M2 STAN VO K VODA 930 ЕУР
ODLICEN 74M2 STAN VO KARPOS 4 KULITE 56 000 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN 64M2 STAN VO CENTAR 65 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione