Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan 62m2 vo Karpos 2

62 000 EUR

Shitet nga: silvana 15 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Prodavam trosoben stan 62 m2 vo Karpos 2 na 3-ti sprat so dve spalni sobi renoviran.
silvana
070856070
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione