Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

TROSOBEN STAN VO KARPOSH 3 LEPTOKARIJA

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 09 Tet 23:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
SE PRODAVA NOV NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO AERODROM, CEVAHIR 77 000 ЕУР
UBAV STAN NA LENINOVA 250 ЕУР
TROSOBEN PRAZEN STAN VO TAFTALIDZE-TINEX 300 ЕУР
TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR SOBRANIE 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Karposh3,Leptokarija.
So povrshina od 52m2 na 6 so dva lifta vo mnogu dobro odrzana zgrada a i dobro opkruzuvanje.
So dve spalni sobi,kupatilo,terasa.
Cena 55.000e
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 4004
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
077740024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
NOV STAN POZADI UNIVERZALNA 250 ЕУР
SE IZDAVA MODEREN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC KTK 0 МКД
LUXUZEN STAN VO CENTAR SOBOREN HRAM KAJ MR JACK 500 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO CENTAR DEBAR MAALO 1 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione