Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO KOZLE

78 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 24 Pri 14:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
КАЗА МИА - М
SE IZNAJMUVA ODLICNO OPREMEN STAN VO CENTAR 340 EUR
NOVI VSELIVI STANOVI POD PADINITE NA VODNO 920 EUR
TROSOBEN STAN AERODROM POZADI BISER NISKA ZGRADA 65 000 EUR
STAN 73m2 KAJ EVROPSKI UNIVERZITET 75 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава трособен стан во нас.Козле со површина од 76м2, одлично организиран, посебен ходник за интимниот дел, 2 купатила, кујна со природна вентилација на 2 кат (понова градба). Во станот останува вградена кујна со целосна техника и вградени плакари во спална и детска соба.Заедно со станот следува и подземен паркинг простор од 16м2.Источна поставеност на дневниот престој му дава светлина и топлина на целиот стан. Контакт Жаклина
шифра 26008
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М
SE IZDAVA 61 M2 TROSOBEN STAN VO RASADNIK 170 EUR
SE IZDAVA STAN SO SPALNA SOBA 32 M2,DO UNIVERZALNA 220 EUR
NOVI STANOVI TAFTALIDZE 81M2  I 92 M2 VSELIVII 1 000 EUR
TROSOBEN KOMPLET RENOVIRAN STAN KARPOS 2, 55 M2 !! 48 000 EUR
Në fillim