Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vlae TROSOBEN so MEBEL so POPUST

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 22 Dhj 08:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ODLICNA RETKA MOZNOST
Karsi Porta Vlae vo ponova zgrada
stan 78 M2 na 1 KAT
2 GOLEMI SPALNI, OGROMNA DNEVNA
golemo kupatilo
sopstveno greenje
istok/jug
SO KOMPLET MEBEL
kako shto e na slikite

57.000 evra
( cenata ne e krajna, ima moznost za dogovor)
075-366-508

za prebaruvanje
Karpos, Hrom, Vlae, kozle, taftalidze, Gorce Petrov
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Se izdava stan nov od 45m2 vo Karpos 230 ЕУР
STAN Hrom kaj SP 2 spalni PONOVA zgrada 55 000 ЕУР
KOMPLET RENOVIRAN STAN OD 60m2 VO TAFTALIDZE -
Se izdava stan od 95m2 vo KARPOS KAJ VERO -
Në fillim