Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 Maj 10:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
TROSOBEN STAN VO CENTAR 73 500 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 66 600 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3 360 ЕУР
3 SOBEN STAN VO MADZIR MAALO 74 500 ЕУР
СПРОТИ ОПШТИНАТА ВО КИСЕЛА ВОДА СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ОД 58М2 СТАНБЕНА + 3М2 ТЕРАСА + 5М2 ПОДРУМ, НА 3/5 КАТ БЕЗ ЛИФТ, ОРИЕНТИРАН НА ЈУГ, ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН, Ш.5248
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
KUKA VO SOPISTE 195 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 76 800 ЕУР
Se izdava luksuzno namesten stan vo Aerodrom 250 ЕУР
NOVI  STANOVI VO GJORCE PETROV DAME GRUEV 24 750 ЕУР
Në fillim