Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 soben stan vo Rasadnik

72 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 Nën 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во Расадник, кај бензинска Мечкаров над Стопанска и Тутунска банка.

Вкупна површина 72 м2
Внатрешна површина 63 м2 + 9 м2 тераса
Дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, остава
Кат 6/7 со лифт
Ориентација исток/север
Сопствено парно
Година на градба 2011
*Со станот следуваат кујна, клима уред и вградени плакари

Цена 72.000 Евра

Шифра С680
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Në fillim