Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

86m2+garaza 15m2 k.voda rampa

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 14 Tet 13:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Stanot e so 2spalni sobi, dve kupatila, dnevna, svetlarnik od 12m2 i garaza 15m2 podzmena. Smeneti se prozorite, parketot e lakiran, reparirani vnatresni vrati, odlicen raspored, orientacija istok/jug/sever, na 6 kat od 9 zgrada so lift


info:076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione