Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Celosno namesten stan

65 000 EUR

Shitet nga: Jelena Dje 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава модерно наместен стан во населба Кисела Вода, 69м2 со имотен лист, на трети спрат (во зграда со 3 спрата) со централно парно греење, со дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба, соба на поткровје, тераса и купатило, комплетно опремен со техничка опрема (2 телевизори со кабловска ТВ и интернет, двд, фрижидер, рерна со плотна и машина за перење алишта).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione