Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva stana vo Kisela Voda

125 000 EUR

Shitet nga: Nikola Cipan 05 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam dva stana vo isto nivo, lepenki. Edniot moze da se prenameni i kako deloven prostor ili kako kancelarija za advokat, notar i sl. Prizemje
Nikola Cipan
070797675
Në fillim