Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvodoben Stan vo K Voda

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 30 Tet 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Debar Maalo 92 000 ЕУР
Deloven prostor vo Micurin 35 000 ЕУР
Kuka vo Bardovci 90 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 52 M2 NA 1-RI KAT VO NOVA ZGRADA NA POCETOK NA KISELA VODA PO CENA OD 52.000 EVRA VO ZAVRSNA FAZA .


TELEFON; 078-443-510,078-403-704
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo Kozle od 153 m2 190 900 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Se prodava stan vo Aerodrom 74 400 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione