Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan 57m2 naselba Kisela Voda

0 MKD

Shitet nga: Simjanka 27 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продавам двособен стан 57м2 на 6 од 7 ката. Станот се наоѓа на улица Пушкинова бр.11 (населба Кисала Вода). Ориентација - југо исток (поглед на Водно и Китка) со простан парк пред зградата / станот. Класична градба и распоред. Купатило и кујна со природна вентилација. Станот е комплетно реновиран: водоводна, канализациона и електрична исталација целосно заменети. Потполно реновирани купатило и кујна. Нови ПВЦ прозорци во сите простории. Влезна врата блиндирана (производ на С.Е.Ф.). Цена по договор.
Simjanka
071335768
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione