Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Kisela Voda

34 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 30 Nën 14:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава гарсоњера во кисле вода, 38 м2, на втори кат, ориентација исток, година на градба 2010, со централно парно греење.
Цена: 34.000 евра
Телефон: 078443510, 078403704
[email protected]
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stanovi vo Madzir Maalo novogradba -
Stan vo Karpos 4 89 100 EUR
STAN VO KISLEA VODA 58 900 EUR
Stan vo Pripor 52 200 EUR
Në fillim