Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luksuzen stan so 103m2 povrsina i 32m2 terasa

Shitet nga: Karolina 09 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam luksuzen stan so 103m2 povrsina i 32m2 terasa lociran na ul."Rilski Kongres"do restoran "Biljana".Stanot se naoga na prvi sprat vo zgrada so tri stana,ima sopstveno parno greenje,dve podrumski prostorii i garaza od 25m2.Cena po dogovor.
Karolina
070268613
Leaflet
Në fillim