Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MNOGU UBAV STAN VO KISELA VODA

48 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 26 Sht 12:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Евидентен бр: 7542
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е во близина на Гет кафе.
Има посебна спална соба,дневна,кујна со трпезарија,бања и тераса.
На четврти спрат од седум , има лифт.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
3 Soben stan vo Centar 0 МКД
STAN VO GJORCE PETROV 0 ЕУР
DVOSOBEN STAN 1 KAT AERODROM KAJ VUCHKO 0 МКД
Novogradba stanovi vo Crnice 1 050 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione