Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

NOV DVOSOBEN STAN OD 42m2 VO KISELA VODA

47 040 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 28 Nën 14:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR 300 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN VO KOMPLEKS MI - DA 750 ЕУР
Trosoben stan na Vodno so preubav pogled na gradot 550 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR 430 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава нов невселуван стан во Кисела Вода кај Рампа со површина од 42 м2 на 1 спрат со лифт.
Истиот располага со дневна соба со кујна, спална соба, бања и француска тераса.
Поради близината на Центар станот е поволен и за деловен простор.

Цена: 47.040 еур

Шифра 9050
KASTEL NEDVIZNOSTI
  Online
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
OPREMEN TROSOBEN STAN VO GRADSKI DZID 250 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN NAMESTEN STAN VO VLAE 300 ЕУР
DVOSOBEN STAN OD 42m2 POZADI UNIVERZALNA 220 ЕУР
TROSOBEN RENOVIRAN STAN VO AERODROM 910 ЕУР
Në fillim