Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov dvosoben stan vo Kisela Voda

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 09 Qer 18:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Божиноски Недвижности продава нов двособен стан во Кисела Вода. Станот се ноѓа на 2 кат со лифт, западна ориентација со чист поглед. Дневна со кујна и трпезарија, спална соба, купатило и тераса. Зградата има енергетски ефикасна фасада со изолација од 10см, шпански плочки во кујна и купатило, хрватска санитарија, таркет под, надворешни врати и прозори со заштитен К фактор, All season стакло со 6 комори.

шифра:5264
контакт: Благоја 076/355-221
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Trosoben prosiren stan vo strog Centar 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA PREKRASEN STAN VO KISELA VODA 0 ЕУР
Stanovi vo gradba Aerodrom 0 МКД
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 220 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione