Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN 64m2 Kisela Voda Cesma

1 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 22 Shk 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
130m2 podzemen prostor Taftalidze 1 4 EUR
STAN CENTAR 74m2 1 150 EUR
VODNO PANORAMA REZIDENCE APARTMENT 160M2 FOR RENT 1 200 EUR
Kat od kuka 105m2 vo Kisela Voda 62 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava NOV STAN vo nas. Kisela Voda na pocetokot kaj Cesma, sproti spomenikot.
Stanot e 64m2, 60m2 stan i 4 m2 terasa. 2 spalni sobi, banja, utility-ostava, terasa. Stanot na Kat 5/7 so lift. Orientacija JUG so otvoren pogled. Greenje sopstveno. Moznost za kupuvanje na parking mesto.
STANOT E VEDNAS VSELIV SO IMOTEN LIST
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione