Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVAGRADBA 76m2 K VODA KAJ OPSTINATA

67 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real estate DOMA DOM 06 Korr 11:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
Dvosoben stan 50m2 vo Centar 250 EUR
3 Soben stan 80m2 vo Centar -Ramstor 1 350 EUR
SESTOSOBNA KUKA 220m2 TAFTALIDZE VERO 2 1 000 EUR
NAMESTEN DVOSOBEN 50m2 Karpos4 CITY MALL 200 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra 20 075

SE PRODAVA nov stan 71m2+5m2 terasa=76m2 vo K.Voda vo blizina na opstinata, na 5/6 kata so lift i centralno parno.......

CENA 67.000 evra (880e/m2)

kontakt mobilen
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
[email protected]
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
Namesten trosoben 75m2 rampa Kisela Voda 270 EUR
NOV NAMESTEN 55m2 GRAND PRESTIZ TAFTALIDZE 1 280 EUR
ODLICEN DVOSOBEN 62m2 UL MAKEDONIJA  STROG CENTAR 330 EUR
EXTRA UREDEN TROSOBEN 75m2 CENTAR KATOLICKA 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione