Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Новоградба, гарсоњери 27м2 и 30м2- кај Економското

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 30 Korr 17:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Становите се новоградба, сместени на прв и на трет кат, гарсоњери, вселиви Декември 2020год. Зграда со лифт

Во становите од 30м2, има можност за преграда на мала спална соба со светлина.

Греење и ладење со инвентори

Можност за купување на надворешно паркинг место или гаражен простор во минус прво ниво со површина од 12м2,
-гаражно место 4.000евра
-паркинг место 2.000евра

инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione