Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN 60M2 STAN VO KISELA VODA

50 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 10 Qer 16:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
SE IZDAVA ATRAKTIVEN PROSTOR 10 ЕУР
RENOVIRAN TROSOBEN 52M2 STAN VO CENTAR 54 000 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN 64M2 STAN VO CENTAR 65 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN 47M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 1 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA 60M2
POZICIONIRAN NA 3TI KAT OD VKUPNO 8 SO LIFT
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,POSEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA
IMA GARAZA
ORIENTACIJA JUG
CENTRALNO PARNO
SIFRA 3596
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICEN STAN CENTAR 65 000 ЕУР
ODLICEN STAN KOZLE 55 000 ЕУР
Nov dvosoben 52m2 stan vo Kozle so parking 55 000 ЕУР
Renoviran trosoben 70m2 stan vo Kisela Voda 62 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione