Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN STAN 45m2 I DVOR 15m2 VO KISELA VODA

45 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 17 Pri 20:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300, 077904349
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра. 1444 Станот е нова градба на приземје 45м2 и двор на користење 15м2,станот поседува една спална соба,дневна ,кујна и бања опремен со вградени плакари,нова вградена кујна и тоалет опремен, станот има два влеза.
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300, 077904349
Leaflet
Në fillim