Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN STAN NA MIRNA LOKACIJA

0 MKD

Shitet nga: SANDRA 23 Maj 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
STANOT SE NAOGA NA 3MIN OD POSLEDNA 24-KA, NA VISOKO PRIZEMJE I STO E NAJVAZNO, NE E NA GLAVNA ULICA. VO STANOT OSTANUVAAT VGRADENI PLAKARI, KUJNA, (PO DOGOVOR MOZE I KOMPLET NAMESTEN). IMA SOPSTVENO PARKING MESTO, PODRUM.....

VREDI DA SE POGLEDNE!!!
CENATA E PO DOGOVOR VO ZAVISNOST DALI PRAZEN ILI NAMESTEN.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione