Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN STAN VO KISELA VODA

80 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: STUDIO A4 NEDVIZNOSTI 20 Qer 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава убав стан во Кисела Вода. Зградата е одма до Мечкаров, на 24ка станица. Станот е 80м2 и е на 3 спрат, со лифт.
Станот има две спални соби, една бања, еден тоалет, две тераси, дневна и кујна. ЛЦД ТВ, машина за перење, клима уред итн.
STUDIO A4 NEDVIZNOSTI
070-276-607
Leaflet
Në fillim