Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICNA PONUDA NA STAN

61 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real EstateTalenat Home 10 Maj 10:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 Real EstateTalenat Home
STAN BLISKU DO CENTAR 61 500 ЕУР
Se izdava stan od 50 m2 vo Centar Drzavna Bolnica 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR POVOLNO  380 ЕУР
NOVI STANOVI VEDNAS VSELIVI VO GORCE PETROV 47 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
шифра0663 Прекрасен стан се продава комплетно опремен во близина на средно и основно школо.Станот е 82м2 и 35м2 поткровје,комплетно реновиран.Цена 61000евра со платени нотарски и адвокатски трошоци.
Real EstateTalenat Home
Agencija za nedviznosti cija glavna cel e zadovolen Klient!!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 24 Tregoje në hartë
078435502 070323982
Real EstateTalenat Home
078435502 076452946
Leaflet
 Real EstateTalenat Home
IZVONREDNA PONUDA STAN VO KARPOS NOVOGRADBA 62 100 ЕУР
DELOVNI PROSTORII ZA IZNAJMUVANJE VO CENTAR 1 728 ЕУР
Odlicna Ponuda Stan za Sudenti ili Semejstvo 350 ЕУР
Odlicen Stan Rampa Kisela Voda 56 500 ЕУР
Në fillim