Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Posledni 46m2 i 60m2-rasadnik 900e/m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 22 Shk 09:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
72m2 vo ubavicite Karpos 4 0 ЕУР
35m2 so 1 spalna pred Shampionce 0 ЕУР
Сингелиќ барака и куќа, плац 515м2 1 ЕУР
Izdava stan 42m2 prazen kaj Angelkovski 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Stanovi vo Novogradba Rasadnik 46m2(43m2 +balkon 3m2), so posebna spalna soba, i 60m2,(56m2 i balkon 4m2) so dve spalni sobi
Stanovite se gradba 2016god, site se na vtori kat, 2-sobni nevseluvani, sopstveno parno greenje, vo zgrada so lift i parking


info: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
Namestena 26m2 garsonjera-palma Aerodrom 0 ЕУР
Apartman za prestoj Krojac Angelkovski 0 ЕУР
405m2 plac za gradba vo Przino 1 ЕУР
25м2 garsonjera, aerodrom Sv.Ilija 1 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione