Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POVOLNO STAN VO KISELA VODA

77 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 15 Shk 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EKSTRA KUKA VO DRACEVO 0 МКД
Se izdavaat opremeni kancelarii Debar Maalo 400 ЕУР
NOV STAN VO K VODA 50 000 ЕУР
UBAVO OPREMEN STAN VO KAPISTEC SE IZDAVA 330 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan od 104m2, 4-soben, stanot e na cel sprat odrzan so odlicna orjentacija so mnogu povolna cena.
Evidenten broj 26068
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Dvosoben stan vo Kisela Voda Dunja skoloto 53 000 ЕУР
Nov dvosoben stan vo blizinan na drzavna bolnica 0 МКД
LUX KUKA vo BARDOVCI 240m2 1 200 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN VO CENTAR RENT 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione