Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASEN STAN VO PRZINO NOVA GRADBA

0 EUR

Shitet nga: Marija 17 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Зграда на убава и мирна локација,со патека кон Водно,во непосредна близина на последна 16ка.
Втори кат, од 4 ката
Квалитетна градба
Шпански плочки
Хрватски Дабов паркет
Италијански врати
Греење со сопствено парно

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione